© Cars with Luke (YouTube)
Články,  Zajímavosti

„Porsche 911 Turbo a Gotthardpass“ – Video z Alp

Auta a hory – tato kombinace jednoduše patří k sobě. A co teprve, když spojíte jedno z nejikoničtějších Porsche s vyhlášeným alpským průsmykem Gotthard.

Na stránkách Alpland si v postranním sloupci můžete všimnout přiloženého videa z YouTube. Na pravidelné bázi zde budeme sdílet zajímavá videa z prostředí Alp, která nás nějakým způsobem zaujala. Některá pro vás mohou znamenat inspiraci na výlet, některá budou pro změnu čistě kinematografickým zážitkem. 

Právě do druhé kategorii můžeme zařadit aktuální video uživatele Cars by Luke který má na svém profilu 370 tisíc odběratelů. Luke žije ve Švýcarsku a jeho content je zaměřen na luxusní vozy, zejména značky Porsche, se kterými projíždí nejznámější horské průsmyky. Nutno dodat, že jeho videa jsou skutečným uměním, o čemž se můžete přesvědčit v následujícím videu. 

Luke si pro toto video vybírá legendární Gotthardpass, který zdolá za volantem s Porsche 964 Turbo, sportovní ikony první poloviny devadesátých let. Ve videu neuslyšíte jediné slovo. Není třeba. Cesta k průsmyku ležící v nadmořské výšce 2107 metrů s kinematografickým umem Luka je hlavně pro milovníky aut a hor pastvou pro oči.

Líbil se ti článek? Sdílej ho!