Články,  Ostatní

Vychází první kolekce produktů ALPLAND – „TASTE OF WHITE“

Ve spolupráci se značkou LANIGA vznikají první produkty ALPLAND, konkrétně v kolekci TASTE OF WHITE.

Rok 2024 znamená začátek spolupráce značek Alpland a Laniga, o které se více můžete dovědět zde. Prvním dílem spolupráce je kolekce „TASTE OF WHITE“. Jak již z názvu vypovídá, kolekce je zaměřena na zimní, světlé/bílé barvy. Kolekce obsahuje celkem čtyři motivy.

 
Motiv ALPLAND

Poznávací znamení značky Alpland – logo ve tvaru písmene A s horami zakomponovanými přímo v něm. Jedná se o čistý, jednoduchý a moderní design, který je dělaný pro ty, co mají rádi Alpland nebo pro někoho, kdo svým kusem oblečení dá najevo svoji lásku k horám. 

 

Motiv Hory

„Místo, kde zahodíš veškeré problémy a vydáváš se vstříc novým výzvám. Místo, kde odložíš své ego někam hluboko a žiješ přítomným okamžikem. Místo, které tě uchvátí. Místo, kam se budeš chtít vždy vracet. Místo, které je neodvratně součástí tvé osobnosti. Hory.“ Je třeba něco dodávat? Tohle je motto pro všechny, kteří horami žijí. 

Motivy „The perfect place doesn’t exi..“

Perfektní místo neexistuje. Série „The perfect place doesn’t exi..“ se vás pokusí přesvědčit o opaku. Snímky z nejrůznějších koutů Alp doplněné o GPS souřadnici – to jen, kdyby jste se chtěli inspirovat a vidět toto místo naživo!

 
Plecháček na cesty

Co je nejlepší pro mrazivá rána v Alpách? Mít po ruce plechový hrníček a v něm si vychutnat svojí oblíbenou kávu, čaj, horkou čokoládu.. no prostě cokoliv!

Líbil se ti článek? Sdílej ho!